Pikaajaline kogemus ja tipptasemel tehnikapark
Printall on aastal 1971 asutatud trükikoda, kus oleme järjepidevalt panustanud innovatsiooni, kaasaegsesse tehnikaparki ning keskkonnasõbralikku tootmisse. Kogemustepagasis on töid suuremahulistest ajalehtedest ja ajakirjadest kuni väikesetiraažiliste trükisteni.Trükikoda Printall asutati 1971. aastal, sama aasta septembris väljus siit ka esimene ajaleht. Pikkade aastate jooksul oleme omandanud väärtuslikke teadmisi töö sujuvaks korralduseks ning õppinud tagama maksimaalset trükikvaliteeti ka suuremate mahtude juures. Seda kõike võimalikult keskkonnasõbralikul moel.
Oleme orienteeritud pidevale arengule ja eesmärkide täitmisele. 2004. aastal avasime Baltimaade moodsaima trükikoja. Siin trükitakse enamik Eestis ilmuvatest ajalehtedest-ajakirjadest ning suur osa reklaamiväljaannetest.
Printall trükib:
kõrgekvaliteedilisi ajakirju ja ajalehti
toote- ja teenuste-
katalooge ning aastaraamatuid
reklaammaterjale (otseposti trükised, brošüürid, manuaalid, kalendrid, voldikud, plakatid, flaierid jne.)
pehmekaanelisi raamatuid
pakendeid
teostame ka keerukaid järeltöötluslahendusi
Täpsemalt saad kõikide meie trükiteenustega tutvuda siin: trükitööd
Alates 1998. aastast kuulub AS Printall meediakontsernile Ekspress Grupp, mis 2007. aasta kevadel viis esimese Baltimaade meediaettevõttena oma aktsiad börsile. Ettevõte annab tööd enam kui 200’l inimesele.
Printall rahvusvahelisel turul
Printalli eksporttoodangu osakaal on üle 65% kogukäibest. Meie kliendid on Rootsist, Norrast, Soomest, Taanist, Balti riikidest, Inglismaalt, Hollandist, Prantsusmaalt, Saksamaalt. Sealsete klientide kaudu jõuavad meie trükised ka Hiinasse, USAsse, Aafrikasse ehk üle kogu maailma.
Printalli kvaliteedijuhtimise süsteem põhineb ISO 12647 standardil, mis vastab UGRA/Fogra Forschungsgesellchaft Druck e.V. standarditele. Lisaks trükkimisele võime transportida valmistoodangu mis tahes maailma punkti.
Keskkonnasõbralik tegudes, mitte sõnades
Panustame keskkonna hoidmisse tõsiselt – 95% kõikidest trükikoja tootmisjääkidest läheb taaskasutusse, jõudes taas ühel või teise pabertootena inimeseni.